84×22 LoadTrail Pre-Owned Equipment Hauler
7000 GVWR
2ft Dovetail (20+2)
5ft Self Store Ramps
7k Drop Leg Jack
LED Lights
Adjustable Coupler – 2-5/16″
2022 Model * Used – As Is *
— Traditional Financing OR Rent-To-Own Options Available —
DL Truck & Trailer Outfitters – KC
13307 S US 71 HWY
GRANDVIEW, MO 64030
(816) 767-9600
SALES – SERVICE – PARTS – RENTALS
…………………………………………………………………….
Cash or Check Preferred. All Credit Card Transactions Subject to a 3.5% Service Charge.
Financing Options Available. Contact us to arrange financing terms and conditions.
Price listed is for out the door pricing. Tax, Title, License or Inspections fees are buyer’s responsibility and are not included. NO Doc Fees, NO Freight Fees, NO Setup Fee, Out the Door Pricing
DL Truck & Trailer Outfitters
$4,995
$4,795
$200
$4,795
$200
Quick Specs
| Location: | Kansas City, MO |
| Price: | |
| Stock Number: | URC04227 |
| Trailer Type: | Pre-Owned |
| Length x Width: | 7' 84" x 1.83' 22" |
| Axles: | 1 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| Length: | 7' 84" |
| Width: | 1.83' 22" |
Additional Information
| Stock Number: | URC04227 |
| Year: | 2022 |
| Make: | LoadTrail |
| Model: | 84x22 Pre-Owned Equipment Hauler 10k |
Print this page










