*PRE-OWNED*
2022 Model
8.5×32
Black
Midsota Hydro-dove Gooseneck Deckover
23k GVWR
Dual Landing Jacks
Side Toolbox
Side Steps
DL Truck & Trailer Outfitters – Lake of the Ozarks
14208 Mt. Carmel
Eugene, MO 65032
(573) 692-8000
SALES – SERVICE – PARTS – RENTALS
Factory Trained Technicians
Largest Parts & Rental Inventory in Central Missouri
Hours of Operation: Monday thru Friday 8:30 am – 5:30 pm
……………………………………………………………………………………………………………………………………….
Cash or Check Preferred. All Credit Card Transactions Subject to a 3.5% Service Charge.
Financing Options Available. Contact us to arrange financing terms and conditions.
Price listed is for out the door pricing. Tax, Title, License or Inspections fees are buyer’s responsibility and are not included.
NO Doc Fees, NO Freight Fees, NO Setup Fees, Out the Door Pricing
DL Truck & Trailer Outfitters
Quick Specs
| Location: | Lake of the Ozarks |
| Price: | $19,500 |
| Stock Number: | LO-06943 |
| Trailer Type: | Pre-Owned |
| Length x Width: | 32' 384" x 8.5' 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 23000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 23000 lbs |
| Length: | 32' 384" |
| Width: | 8.5' 102" |
Options
| Hitch Type: | Gooseneck Hitch |
Additional Information
| Stock Number: | LO-06943 |
| Year: | 2022 |
| Make: | Other |
| Model: | 8.5x32 Midsota Hydodove Gooseneck Deckover |








